info@zagrebmusiccompetition.com

Rezultati 1. Pjevačkog natjecanja Stojan Stojanov Gančev

Ime Prezime Kategorija Profesor Grad Država Nagrada Bodovi
Tasha Filipović Pretkategorija A Kristina Domović Virovitica Hrvatska 1. Nagrada 91
Lorena Vlašić Pretkategorija A Kristina Domović Virovitica Hrvatska 2. Nagrada 86
Denica Dena Simjanoska Pretkategorija A Gonca Bogoromova Krapovski Skopje Makedonija 2. Nagrada 82.33
Neda Dimkova Pretkategorija A Gonca Bogoromova Krapovski Skopje Makedonija 3. Nagrada 78
Katarina Evseev Pretkategorija A Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 96
Stipan Režić Pretkategorija A Ana Grubić Miškić Šibenik Hrvatska 1. Nagrada 98
Jakov Kalajžić Pretkategorija B Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 96.66
Daniel Halužan Pretkategorija B Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 94.66
Dominik Šebalj Pretkategorija B Tamara Šarlija Vinkovci Hrvatska 2. Nagrada 86.33
Matilda Pranjić Pretkategorija B Tamara Šarlija Vinkovci Hrvatska 1. Nagrada 90
Ena Edelinski Pretkategorija B Tamara Šarlija Vinkovci Hrvatska 2. Nagrada 83
Tena Maletić Pretkategorija B Ivana Garaj Korpar Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 97.66
Rea Veseli Pretkategorija B Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 99
Jana Blazhevska I/A Maja Mitrovska Bitola Makedonija 2. Nagrada 87
Matea Stojanoska I/A Maja Mitrovska Prilep Makedonija 3. Nagrada 78
Iva Macan I/A Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 2. Nagrada 88
Magdalena Martinčić I/A Arijana Gigliani Philipp Zaprešić Hrvatska 1. Nagrada 92
Antonio Ceković I/A Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 91.33
Ružica Miletić I/A Valentina Taškova Beograd Srbija 1. Nagrada 100
Gaja Napast I/B Alenka Slokar Bajc Ljubljana Slovenija 1. Nagrada 98.66
Paula Tumir II/A Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 90
Sara Koljnrekaj II/A Arijana Gigliani Philipp Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 95.33
Julija Prevedan II/B Kristina Domović Virovitica Hrvatska 2. Nagrada 88.66
Leona Sever II/B Kristina Domović Virovitica Hrvatska 2. Nagrada 81.33
Jovana Kotevska II/B Maja Mitrovska Bitola Makedonija 1. Nagrada 91
Ana Bosert II/B Valentina Taškova Beograd Srbija 1. Nagrada 99.33
Marko Kostić II/B Valentina Taškova Beograd Srbija 1. Nagrada 98
Olivera Krivokuća II/B Valentina Taškova Beograd Srbija 1. Nagrada 100
Petra Cik III/A Helena Lucić Šego Virje Hrvatska 2. Nagrada 89
Laura Marincel Haller III/A Helena Lucić Šego Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 91.3
Marija Ticl III/B Marija Kuhar Šoša Požega Hrvatska 1. Nagrada 98
Lada Shornik III/B Albert Pesendorfer Berlin Njemačka 1. Nagrada 94
Petra Pia Kartelo III/B Helena Lucić Šego Zagreb Hrvatska 1. Nagrada 90
Salome Makhatelashvili IV Tamaz Tseriashvili Batumi Gruzija 1. Nagrada 99
Mariza Anastasiades VII Nicosia Kipar 1. Nagrada 99
Linhao Qin VII Robert Cieśla Varšava Poljska Priznanje 65
Meitian Zhao VII Krystyna Jażwinska Varšava Poljska 2. Nagrada 80

Posebne nagrade

GRAND PRIX
Salome Makhatelashvili
Mariza Anastasiades
Nagrada Hrvatskog komornog orkestra - nastup s orkestrom
Marija Ticl
Nagrada Kvarteta Rucner - nastup u sezoni 2021/2022 u koncertnoj dvorani V.Lisinskog
Lada Shornik
Petra Pia Kartelo
Posebna nagrada za cjelokupni umjetnički dojam
Olivera Krivokuća
Posebna nagrada za najperspektivnijeg mladog pjevača
Ružica Miletić

Svim natjecateljima i njihovim profesorima čestitamo na postignutom uspjehu!