info@zagrebmusiccompetition.com

Koncert pobjednika

Rezultati klavirskog natjecanja

Ime Prezime Kategorija Profesor Država Nagrada Bodovi
MajaPlankoPretkategorija AŽeljka Kolenc, prof.Slovenija1.92
IgorMuçoPretkategorija AKaterina KumeAlbania1.91.66
Chia HsiHsuPretkategorija AMs. Mary Ko / Ms. Chiu Ya YuTaiwan1.91
NađaIvanovićPrecategory BMilica ProdanovićSrbija1.99
KaloyanHristovPrecategory BStefka MatanovaBulgaria1.95
DavitToduaPrecategory BLavaleta TsotsoriaGeorgia1.96
SalomeGuliashviliPrecategory BNato MaghalashviliGeorgia1.91
ElizabethLevinePrecategory BChantal BalestriUSA1.93
NiniMarshaniaPrecategory BNato MagalashviliGeorgia1.99
KiaraZubakPrecategory BDeniza MatijevićHrvatska2.88
BrunoBasićPrecategory BBarbara Bego BojićHrvatska2.88
Viktor OstojićPrecategory BBarbara Bego BojićCroatia2.85
EmilijaŠimpragaAMilan MedoševićRepublika Srbija1.93
IvaKarakaševićAMilan MedoševićRepublika Srbija2.88
BarbareDzneladzeALavaleta TsotsoriaGeorgia2.85
GabrielJukicaAprof. Nenad KačarR. Hrvatska1.95
NirvrithiSreekanthAMr.Guiliano AdornoIndia2.81
JanPetrlićAprof.Maja MaričićRepublika Hrvatska1.96
Xin YuChanAMs. Angelis EarlnusSingapore2. Nagrada88
Minh KhangNguyenAIrina MintsDeutschland1.97
AureliaStašićANenad KačarHrvatska1.98
EraKume BIlda MemaAlbania2.89
MašaTkalčevićBDeniza MatijevićHrvatska1.98
Yoan-AsenHristovBStefka MatanovaBulgaria2.86
NataliTsagareishviliBAsistent Professor Natia KavtaradzeGeorgia1.99
MarioŠragaljBBarbara BegoHrvatska3.77
IlariShytiBIlda memaAlbania 2.83
SindiMileB Albania2.80
DjordjeIlićCAndjelka NovakovićSrbija1.100
MašaMazićCOlivera MeandzijaSrbija2.88
DunjaMaksimovićCOlivera MeandzijaSrbija1.92
MijaJurjevićCMarko FatovićHrvatska1.95
KatarinaPranjićDBarbara Bego BojićHrvatska1.94
MajPajićDAna ŽunićSlovenija2.87
FranFarkašDArijana Lukić SpaventiHrvatska1.98
BarbareGagloshvili DNino KasradzeGeorgia1.91
MatijaMatejićESiniša RadojčićSrbija2.88.66
MarkoStevićESiniša RadojčićSrbija1.97
MarinaMravovaEAntonina BonevaBulgaria2.87.66
EdenMazorEMarina GershmanIsrael2.80
JonNovakEZerajic LilijanaSlovenia2.81
GabrielMažuranEEmilija NavratilHrvatska2.88.33
IgorGlavašićEJelena GostovićSrbija1.97
LukaKurjakEAna Žgur, prof.Hrvatska3.77.66
TeoKakabadzeEVeka SvanidzeGeorgia1.100
KonstantinKosanovićEIvana RašetaBiH1.100
Petar MišerićENenad KačarHrvatska1.93
KristoMileE Albania3.72
Alicja KojderFHelen KrizosUnited Kingdom1.90
Kate EsterCastellazzoFAna PavlinaHrvatska2.83.66
LanaSorak FBarbara Bego-BojićHrvatska2.88
AnnaOstroumovaFManana KandelakiRussia1.100
LanaHrandekFBarbara Bego-BojićHrvatska2.87
KetaKhoperiaFNato MagalashviliGeorgia1.93
Emanuel IvanPučekGNenad KačarHrvatska1.100
DoraPetkovićGMaja VukovićRepublika Srbija1.96
Сатја АлександарДавитковGм-р Славче ВеличковСеверна Македонија3.70
LeonKormanGNenad Kačar, prof.Hrvatska1.97
KarloFurić-GlavićGBarbara Bego BojićHrvatska1.98
MariaChechulinaGManana KandelakiGermany1.99
OgnjenMilosavljevićHDr. um. Nataša MitrovićSrbija1.96
MihailoStojčićHdr. Nataša MitrovićSrbija1.99
DavudVesnićIprof. Nataša MitrovićSrbija1.99
NikolaTodorovićINataša MitrovićRepublika Srbija1.100
MinaStuparINataša MitrovićSrbija1.98
SanjinJakovljevićIMaja RajkovićSrbija1.98
LenaLukićKmr. Zoran Jančić, red.prof.BiH/R.Srpska3.73
RafalBlaszczykKKatarzyna RajsPoland1.100
LjuboDivacKNataša MitrovićSrbija1.99
HaixianNiuKYuka IzutsuBelgique2.85
TijanaTenjiLDorian LeljakRepublika Srbija1.100
AlexanderTchobanovLSusan StarrUAE1.95
LucianoBoidiQTeresa Trevisan - Flavio Zaccaria Piano DuoVeneto1.100
NežaVerstovšek (for Trio Aurum)UMiha HaasSlovenia1.100

Posebne nagrade

GRAND PRIX
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
A.Scriabin: Piano Sonata n 4
Emanuel Ivan Puček
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
F.Liszt: Mazeppa (Symphonique Poem)
Boidi Piano Duo
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
K.Szymanovski 12 Etudes op.33
Tijana Tenji
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
J.Haydn: Sonata C major hob.XVI/50
Rafal Blaszczyk
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
L.v.Beethoven:Sonata op.111
Ljubo Divac
Posebna nagrada za izvodenje skladbi
F. Couperin i J.P.Rameau
Nikola Todorović
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
R.Schedrin: Basso ostinato
Davud Vesnić
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
J.S.Bach: Preludij i fuga u g molu,WTC II
Mihailo Stojčić
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
A.Scriabin: Prelude and Nocturne for the Left Hand, op.9
Maria Chechulina
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
I.Josipovića: Igra staklenih perli
Karlo Furić Glavić
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
M.Ravel: Pavane pour une infante défunte
Leon Korman
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
F.Chopin: Etude op.25 n 7
Anna Ostroumova
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
Lagidze: Rondo - Toccata
Teo Kakabadze
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
F.Chopin: Etude op.10 n 5
Konstantin Kosanović
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
F.Liszt: Gnomenreigen
Đorđe Ilić
Posebna nagrada za izvodenje skladbe
S.Rachmaninov: Prelude cis mol op.3 n 2
Natali Tsagareishvili

Svim natjecateljima i njihovim profesorima čestitamo na postignutom uspjehu!